Po zaciętej rywalizacji i kilku niespodziewanych zmianach na liście możemy wreszcie przekazać Wam wieści, na które czekaliście - znamy zwycięzców tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka!
Wiemy, że wszyscy na to czekacie, dlatego nie będziemy przedłużać. Jury wybrało 7 zespołów, które zagrają na Małej Scenie 32. Pol'and'Rock Festival! Uwaga, uwaga - laureaci 17. Eliminacji to:
Brawo Coma, ale też brawo my! Wydana przez Złoty Melon płyta upamiętniająca fantastyczny koncert Comy na 30. Pol'and'Rock Festival otrzymała statuetkę Fryderyka. Konkurencja w kategorii "Metal" była bardzo mocna, dlatego zwycięstwo cieszy podwójnie!